" />
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Koszt i sposoby dostawy

Koszt i sposoby dostawy

Wszystkie zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Poczty Polskiej.

Koszty przesyłki
- przy przedpłacie na konto: 15,00 PLN
- przesyłki za pobraniem 25,00 PLN 
Przy większym zamówieniu nasz sklep EuroGine.eu partycypuje w kosztach przesyłki lub całkowicie je znosi na rzecz Sprzedawcy.

Paczki wysyłane są za pobraniem lub po wcześniejszej wpłacie na konto naszej firmy całej kwoty wraz z opłatami za przesyłkę, jeżeli takowe istnieją. Kurier Poczty Polskiej dostarcza paczki pod wskazany adres, informując o tym fakcie droga mailową i sms-em,  jeżeli pracownik nie zastanie osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie i należy się po nią zgłosić do najbliższego Urzędu Pocztowego w celu jej odebrania. 


Klient ma prawo do dokonania zwrotu wysyłkowo zakupionego towaru bez względu na przyczynę, w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki. Zwrot zostanie przyjęty pod warunkiem, że towar nie nosi śladów używania i znajduje się w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu. 
Klient zwracający towar winien go odesłać, załączając oryginał dokumentu zakupu towaru, kartę gwarancyjną, jeśli ją wydano przy zakupie, wraz z informacją czy zwrot pieniędzy ma być dokonany poprzez kompensatę wartości kolejnego, będącego w trakcie realizacji zamówienia, czy przelewem na podane konto. Zwracany towar musi zostać starannie zapakowany celem zabezpieczenia go przed uszkodzeniem podczas transportu. 
Do towaru należy dołączyć: dokument sprzedaży. 
Na paczce koniecznie należy umieścić napis "ZWROT".


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl