" />
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » HIGIENA PACJENTA OBŁOŻNIE CHOREGO2 » Rękawice jednorazowe

Rękawice jednorazowe

Rękawice jednorazowe


Ludzka dłoń strony jest technicznym fenomenem w świecie natury. Jednak w codziennej pracy, jest często narażona na różnego rodzaju zagrożenia. Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości - rękawice jednorazowe gwarantujące połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa. 


alt

 

 

Rękawice medyczne są szeroko wykorzystywanym, podstawowym środkiem ochrony indywidualnej przeciwko zakażeniom w placówkach służby zdrowia. Rękawice używane są bardzo szeroko również w przemyśle spożywczym i w całym segmencie usług urodowych (studia tatuażu, fryzjerstwo, kosmetyka).

Właściwości rękawic medycznych są kluczowe przede wszystkim dla pracowników służby zdrowia. Należy pamiętać, że każdy – zarówno pacjent, jak i członek personelu medycznego – może być potencjalnym źródłem zakażenia. Prawidłowo dobrane i odpowiednio użytkowane rękawice chronią zarówno pracowników, jak i pacjenta. Właściwościami rękawic zainteresowani powinni być także farmaceuci pracujący w recepturze i w pracowniach leku cytostatycznego. W tych sytuacjach rękawice stanowią ochronę nie tylko skóry operatora, ale również zabezpieczają lek przed zanieczyszczeniem. Problem zachowania najwyższej jakości preparatu dotyczy także pracowników laboratoriów diagnostycznych. Rękawice stosowane przy produkcji i przetwórstwie żywności powinny spełniać normy dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Ten sam wymóg powinny spełniać rękawice używane w szpitalnej kuchni, warto również o tym pamiętać wybierając rękawice na własny użytek. Rękawice  pozwalają na wykonywanie prac precyzyjnych z zachowaniem maksymalnej wygody. 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl